Ženy je milují

Pro muže slovo Fendi asi neznamená nic, ale ženě jistě toto slovní spojení něco říká. Jedná se o značku se symboly dvou písmen F, které označují luxusní dámské kabelky. Výrobou a navrhováním kabelek se Fendi zabývá již desítky let. Jejich první velkoobchod s kabelkami a kožešinami byl otevřen v Římě v roce 1925. Již od svého počátku tyto kabelky zaregistrovali úspěch. Později jim vybudoval cestu slávy a výjimečnost módní mág Karl Lagerfeld.

Fendi nabídka velký výběr různých stylů a typů kabelek. Mezi velmi oblíbené patří tzv. Bostonky. Tyto kabelky, které připomínají svým tvarem staré lékařské brašny, které si oblíbili i příznivci značky Louis Vuitton, která takovýto styl kabelek nabízí zákazníkům v různých velikostech, z různých materiálů a v různých barevných provedeních. Značka Fendi nezaostává za konkurencí a pod názvem Forever Boston prodává malé i velké “Bostonky”, které jsou jednoduché s typickými monogramy písmene F a také jsou v různých barvách a materiálech.

544826-fendi-milan-spring-summer-2013

Luxusně také působí tzv. Superstar shopping, prostorné sportovní trendy kabelky, která poslouží každé praktické ženě. Stále jsou populární i “chef” kabelky, které v roce 1972 s oblibou propagovala Sofia Loren. Horkou novinkou u Fendi jsou překrásné kabelky Peekaboo. Svým tvarem připomínají nádherné kabelky značky Hermes. K dispozici jsou v různých barevných provedeních a dokonce i v zvířecích vzorech jako např. tygr či leopard.

Fendi-ads-advertising

Módní designéři společnosti Fendi neustále navrhují a připravují pro slečny a dámy různé typy kabelek a užitečných doplňků. Jsou si vědomi toho, že pokud si žena oblíbí kabelku Fendi, už nikdy nebude chtít jinou. Téměř ke každé kabelce Fendi seženete i ve stejné barvě a materiálním provedení peněženku, která bude s kabelkou dokonale ladit. Dále se v jejich nabídce objevují i ​​kosmetické taštičky, které jsou ideálním doplňkem těchto kabelek.

re.php

Společnost Fendi je vnímána dnes ve světě jako luxusní a stylová značka, která si dokáže zachovat svou jedinečnost a zároveň držet krok s neustále měnící se dobou módy. Na záver přidám pouze jeden z jejich sloganů:

Buďte stylová! Buďte krásná! Buďte Fendi!

fendi-2013-spring-summer-ad-campaign-1 fendi-2013-spring-summer-ad-campaign-2

      Fortulion.cz
      Logo