Goldfingers: Pánové, kteří nás již léta znají, sem záměrně berou své klíčové obchodní partnery

Zřejmě jeden z nejznámějších nočních klubů v našem hlavním městě, oblíbené útočiště úspěšných a především místo, kde se každý muž může pobavit na úrovni. Zároveň to nejlepší místo ke stylové rozlučce se svobodou, obchodnímu jednání nebo oslavě nějakého úspěchu. To je ve zkratce luxusní klub Goldfingers, který se ve světě proslavil především svou kompletní dech beroucí striptýzovou show.

Rozhovor

Zdravím Goldfingers, na úvod jsem vás již představil, ale i tak. Mohli byste nám říci něco o historii? Kde vás popř. máme hledat? A co nabízíte?

Dobrý den, děkujeme za hezké představení :-) Goldfingers letos slaví 20 let od svého založení (25. března se koná velká narozeninová párty, jste všichni srdečně zváni)! Celých 20 let se snažíme nabízet jen to nejlepší pro milovníky ženské krásy, nabízíme zábavu na úrovni, skvělou show a pohled na ty nejkrásnější dívky. Goldfingers, to je večer, na který nezapomenete – nabízíme nonstop program plný tanečních striptýzových vystoupení, ale také profesionální choreografie s prvky baletu, profesionálního pole dance, dále také vzdušnou akrobacii na kruhu či šále. Nově také do programu zařazujeme živý zpěv.

mg_5321

Zkrátka Goldfingers nabízí čas a prostor pro tu nejlepší zábavu po setmění. Něco málo z historie – v prostorách Goldfingers, což je v hotelu Ambassador na Václavském náměstí v čísle popisném 5, se v dávných dobách odehrávala slavná Alhambra revue, což byla kabaretní revue, ve které vystupovaly tehdejší hvězdy – herci, komici, zpěváci, tanečníci – ti byli v angažmá pražských divadel (Na Fidlovačce, Národní divadlo, Karlínské divadlo) a do Alhambry si chodili přivydělat. V 50. letech se do Alhambry chodilo tzv. na tanečky…

Začínalo se ve 22 hodin a program trval přibližně hodinu. Potom hrála živá kapela a tancovalo se. Hosty byli lidé z vyšších kruhů. I z těchto důvodů se snažíme Alhambře dělat jen tu nejlepší pověst, proto si na kvalitě show zakládáme. Starší ročníky říkají Goldfingers stále Alhambra, nápis je i nyní k vidění před budou hotelu a také u vchodu do klubu je na zdi mosazný nápis Alhambra.

mg_5378

Z vás se stal poměrně oblíbený a v Praze populární podnik. Dokázali byste říci, co za tím stojí? Resp., nějakým způsobem definovat váš úspěch?

Určitě za ním stojí dlouhodobá spolupráce celého týmu lidí. Dále je to pak heslo: zákazník, náš pán. Také si zakládáme na výběru krásných tanečnic a choreografií. V neposlední řadě to je zábava a zážitky, které nabízíme. Naším cílem jsou hosté, kteří do Goldfingers chodí opakovaně a pravidelně. Asi největší satisfakcí je, když u nás potkáváme známé tváře, které k nám chodí třeba 20 let. To nás potom hřeje u srdce.

Kolik pro vás v současné době vůbec pracuje tanečnic? A sháníte stále nové a nové tváře?

Počet tanečnic se mění, ale kolísá mezi 15 – 35 tanečnicemi na večer, o víkendech je to o něco víc.

mg_6764

Nové tanečnice nabíráme průběžně, určitě se kolem potulují zajímavé typy krásných slečen, které mohou náš klub o svou krásu obohatit :-).

Vy jste měli dokonce i jednu z vašich tanečnic na titulce pánského časopisu Playboy, tak to gratuluji! Jak je vůbec těžké se k vám dostat? A kdo ženy (nové tanečnice) vybírá?

Adeptka na tanečnici v Goldfingers musí mít osobní kouzlo. Chodí se k nám ucházet o práci spoustu slečen, ale dívka musí něčím zaujmout. Nemusí to být hned hotová a profesionální tanečnice, ale musí mít něco v sobě, na čem společně zapracujeme.

Uchazečka musí mít odvahu, sex appeal, být přirozeně krásná a samozřejmě musí mít cit pro hudbu, protože ten se nedá naučit. Tanečnice u nás vybírá tým lidí… choreograf, provozní manažeři… důležité slovo má pan majitel :-).

nat062

A jsou u vás jen tanečnice nebo máte i ve svých řadách nějaké tanečníky?

Organizujeme také rozlučky se svobodou pro dámy, takže spolupracujeme i s tanečníky – striptéry.

Otevírá se nám tu otázka, zda je váš klub dobrý i na nějaká obchodní jednání? Dejme tomu, že jsme v situaci, kde jednáme s muži a potřebujeme zaručit úspěch, lze i v tomto případě Goldfingers využít?

Myslím si, že na obchodní jednání jako takové, kde potřebujete myslet, není vhodný žádný strip klub (smích), ale toto prostředí je více než vhodné jako místo, kam zajít po nebo mezi jednáními na skleničku, pobavit se, uvolnit se po náročném dni. Chodí k nám hodně business menů. Chodí k nám pravidelně a vodí vždy s sebou své obchodní partnery, se kterými zrovna jednají o důležitých věcech.

_MG_2700

Jak často vás třeba firmy či podnikatelé na takové to jednání využívají? Můžete třeba s jistotou říci, že jste oblíbeným “lokálem” pro efektivní pracovní porady?

Tak pro efektivní pracovní porady asi ne, ale pro efektivní utužení vztahů mezi obchodními partnery, uvolnění se, pobavení se, určitě ano. V podstatě každý večer tady potkáváme muže, kteří jdou právě z obchodní schůzky či večeře a přicházejí na skleničku a podívat se na naši show. Pánové, kteří nás již léta znají, sem záměrně berou své klíčové obchodní partnery. Vědí, že Goldfingers jim udělá jen tu nejlepší reklamu a že je nezklame.

Ale i tak, nehrozí tam riziko, že si budu připadat trapně? Přec jenom – pěknou ženu v klíně nemám před zraky svých kamarádů každý den. Navíc při té dávce vzrušení může lehce dojít k nějakému trapasu…

K trapasu? A k jakému?

_MG_2734

V tomto byznysu se určitě točí obrovské peníze, můžete alespoň trošku nastínit, kolik si za jednu noc vyděláte? A kolik lidí vás navštíví během jednoho večera?

To je velmi různé, jinak v sezóně, jinak mimo ni, jinak o víkendu, jinak v týdnu… Obecně lze ale říci, že nejvíce napilno máme v pátek a v sobotu.

Věřím, že v tomto oboru dosti žhavé téma, ale zeptat se musím. Nevidí vás veřejnost jako laciný podnik, kam chodí jen nevěrní muži za povyražením? Nebo opravdu stavíte na kvalitní zábavě?

Odpovědět na tuto otázku by bylo na samostatný článek. Muži chodí do Goldfingers nakrmit své oči, pobavit se, popovídat a odpočinout si po boku krásné slečny nebo více slečen, se sklenkou dobrého pití, doutníčkem. Vše na úrovni. Jejich touha po poznání více žen je jejich přirozeností. I kdyby měl muž doma tu nejkrásnější ženu na planetě, tak se stejně rád podívá na jinou ženu, která půjde kolem. A to samé platí o Goldfingers. Chlapi se podívají, pobaví se a vrací se domů ke svým přítelkyním, manželkám. Takový muž není nevěrný, ale normální (doufám, že nebudu mít od nějaké ženy, která toto čte, zítra ráno propíchnutá kola u auta). A pokud zadaný muž tvrdí, že by se nikdy na žádnou jinou ženu, než na tu svoji, ani nepodíval, tak lže. Anebo není normální (smích).

mg_6665

Kdo jsou vlastně vaši zákazníci? A co jim vaše tanečnice mohou nabídnout?

Našimi zákazníky jsou hlavně muži, ale chodí také páry. Zákazníci jsou také Češi, ale nejpočetnější skupinou jsou cizinci z celého světa. Jsou to business meni, a nebo také rozlučky se svobodou. Těch je poslední roky čím dál tím víc, je to takový současný trend. Hosté si mohou přímo v klubu dopřát lap dance nebo table dance, nebo si popovídat s tanečnicemi nad sklenkou dobrého pití. V klubu také vaříme. Velkému úspěchu se dále těší speciální aktivity především pro rozlučky se svobodou, a nejen pro ně… např. strip v limuzíně, večeře na nahém sexy těle, sexy body painting, sexy jelly wrestling, domina lesbian show atd.

mg_4162

Vaší silnou výhodou je rozhodně kompletní striptýzová show. Co si mám pod tím představit? A jak taková show probíhá?

Goldfingers nabízí celovečerní striptýzový program na hlavním pódiu. Naše tanečnice přicházejí jedna po druhé se svými tanečně striptýzovými čísly. Každé vystoupení trvá přibližně 5 – 8 minut a končí kompletním striptýzem, tzn. tanečnice je zcela nahá. Tato striptýzová vystoupení na hlavním pódiu probíhají každý den od 21 hod do 5 hod do rána, o víkendu do 6 hod do rána. Jsou prokládána speciálními vystoupeními našich profesionálních gogo tanečnic (např. kankán, orientální tanec, exotický tanec, tanec se židlemi, flamengo) a vystoupeními akrobatek – na kruhu, na šále…

b

Co jsem se koukal do referencí, většina z nich jsou anglické. Odkud se na vás lidé jezdí dívat?

Opravdu z celého světa.

Odešel od vás vůbec někdy nějaký klient nespokojený?

Určitě ano… že nedostal full service.

mg_5443

Jak vůbec taková běžná návštěva Goldfingers vypadá? Dejme tomu, že si zarezervuji VIP stůl a přijdu k vám do klubu. Jak takový večer vypadá? Co mě může čekat?

Dostanete stůl hned u pódia s nejlepším výhledem na show. Dáte si Váš oblíbený drink a pak už se můžete jen zasnít. Pokud chcete, tak naše tanečnice můžete odměnit našimi tipovacími dolary – speciálními dolary pouze pro Goldfingers tanečnice. Když se Vám nějaká slečna na pódiu líbí, dáte jí dolar za kalhotky. Nebo ji pozvete na drink. Nebo na privátní taneček.

Proč bych měl k vám vůbec jít? A je těžké si zabookovat stůl? Resp., lze ho zarezervovat třeba den dopředu nebo je tam nějaká “čekací doba”?

Přijďte a odpovíte si sám. Rezervace stolů běží on-line přes rezervační formulář nebo po telefonu či mailu. Rezervace děláme v podstatě non-stop.

Hodně často se u vás i slaví. Ať to jsou rozlučky se svobodou či narozeniny, co je u vás nejvíce oblíbené? A co takový oslavenec od vás může čekat? Co jsem koukal na fotky, je to u vás hodně žhavé :-)

Ano, u nás se hodně slaví = narozeniny, pracovní úspěchy, rozlučky se svobodou… ty jsou asi nejčastější a nejoblíbenější. Např. u rozluček se svobodou je vše v režii svědka budoucího ženicha, takže ten pro něj vše zařizuje a připravuje. Objednat u nás lze odvoz limuzínou se žhavým striptýzem na palubě s pokračováním u nás v klubu, nebo takové speciální vystoupení na pódiu, o kterém oslavenec dopředu většinou neví a je to pro něj překvapení. Holky si ho tam vezmou pořádně do parády. Musí to být hlavně sranda, aby na to budoucí ženich a jeho kamarádi dlouho vzpomínali :-).

mg_8404

Před lety byl váš klub spojen i s legendární oslavou narozenin Sámera Issy, nechávají si u vás často pořádat párty i lidi z showbyznysu?

Sámerovy narozeninové párty jsme měly celkem dvě, obě za velké mediální pozornosti, což je spíš výjimka. Když už u nás celebrity něco slaví, tak soukromě a bez větší veřejné pozornosti. A kdo k nám všechno chodí? To si necháme pro sebe.

Dobře. Mockrát děkuji, přeji hodně pěkných tanečnic a spokojených klientů!

Moc děkujeme a určitě se někdy zastavte na skleničku.

Zajímavé odkazy

Kontakt

 • Goldfingers Praha – Václavské náměstí 5, Praha 1
 • Tel.: +420 739 123 123
 • E-mail: reservations@goldfingersprague.com
 • Otevírací doba: Ne – Čt 20.30 – 5.00, Pá a So 20.30 – 6.00
 • Práce – https://www.goldfingers.cz/prace

foto: Goldfingers

2 Comments
 1. O víkendu mě tam zatáhl kámoš, který se před 2 měsíci oženil a musím říct, že klobouk dolů. Holky jsou tam úžasný, to co předváděly na pódiu se nedá popsat. A jak s náma cvičily na champagne roomu, to tady nebudu popisovat, ale každému chlapovi doporučuji. Fakt zábava na úrovni!

 2. Měli jsme tam kamarádovu rozlučku se svobodou a tuším i pak vánoční večírek a bylo to super. Holky byly přítulný. A krásně voněly.

  Přidat komentář

  Fortulion.cz
  Logo