Kontakt

info@fortulion.cz

 

Inzerce a spolupráce

Hold z něčeho vydělávat musíme. A právě většinu příjmů každého magazínu tvoří inzerce, která nabízí možnost firmám či službám o sobě zviditelnit. Ale, co je na tom vůbec výhodné? Vždyť zaplatím “vysoké peníze” a napíší o mě článek. Nic víc.

To je sice pravda, ale tím, že o vás někdo napíše, budete oproti konkurenci v plusu. Proč? Budou o vás psát navštěvované weby, získáte výhodnější pozici ve vyhledávači, protože bude o vás hodně zmínek, získáte nové zákazníky, nové návštěvy. O vaší službě se dozví více lidí.

Proč volit Fortulion.cz

“Fortulion je skvělý a nadějný online magazín o byznysu a úspěchu. Snažíme se psát o podnikatelích, kteří vytrvali ve svých snech a uspěli. Naším čtenářům servírujeme novinky v luxusním a elegantním zboží. Rady, jak být produktivnější a lépe si řídit svůj čas.” – uvadí majitel. To bychom měli za sebou krátké shrnutí webu. Nyní k již slibovaným výhodám:

  • více zmínek o vašem webu vám jen prospěje – vyšší pozice ve vyhledávačích = více návštěvníků
  • naši čtenáři tvoří především lidé, kteří se zajímají o podnikání, takže by byla navíc škoda váš web nezmínit
  • článek se pokusíme zařadit do obsahu webu, aby nebylo poznat, že se jedná o reklamní text. Je to lepší v tom, že máte větší odezvu od čtenářů

 

Kontakt na provozovatele

Converso Group s.r.o.

IČ: 093 22 035

C 334443 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo:  Jankovcova 1535/2a, Holešovice, 170 00 Praha

(V červenci 2020 proběhla změna majitele portálu.)

Fortulion.cz
Logo