Už žádné ztracené kontakty: Aerolinky Virgin představují sociální síť

Obchodníci, kteří jezdí na pracovní cesty jsou obeznámeni s osudovými seznámeními, které velmi často vznikají mezi spolucestujícími v letadle.

S cílem vylepšení těchto spojení, Virgin America představila tzv. první letadlovou sociální síť ve spolupráci s Here On Biz, obchodní aplikací založené na zjišťování polohy.

“Namísto přenechání to náhodě, podnikatelé si mohou zjistit, s kým se mohou v letadle spojit, mluvit nebo dokonce s kým založit společnost v 35 tisících stop,” podotkl zakladatel Virgin Airways, Richard Branson.

Rozšířením mezi všechny vnitrostátní lety koncem měsíce, tato síť umožní cestujícím spojit se s ostatními uživateli na palubě — a všemi dalšími lidmi na palubě — stejně jako s cestujícími v jejich cílové destinaci.

K dispozici před odletem u odletových bran se aplikace Here On Bizz spojí s uživateli z LinkedIn, Facebook nebo Twitter účtů, skrz kterou mohou cestující psát jeden druhému — dokonce i v letadle zakoupit drink potencionálním kontaktům — díky Virgin Gogo Wi-Fi síti.

Tato sociální síť by mohla být řešením při potkávání náhodných, velmi zajímavých lidí na palubě, kteří u sebe zrovna nemají vizitku, nebo sedí na druhé straně letadla. Lety bývají dlouhé a nudné a čas jsou peníze, tak proč dobu strávenou v letadle nevyužít k navázání nový, užitečných, obchodních kontaktů.


propagační video aerolinek Virgin America

      Fortulion.cz
      Logo