Už žádné ztracené kontakty: Aerolinky Virgin představují sociální síť

Obchodníci, kteří jezdí na pracovní cesty jsou obeznámeni s osudovými seznámeními, které velmi často vznikají mezi spolucestujícími v letadle.

S cílem vylepšení těchto spojení, Virgin America představila tzv. první letadlovou sociální síť ve spolupráci s Here On Biz, obchodní aplikací založené na zjišťování polohy.

“Namísto přenechání to náhodě, podnikatelé si mohou zjistit, s kým se mohou v letadle spojit, mluvit nebo dokonce s kým založit společnost v 35 tisících stop,” podotkl zakladatel Virgin Airways, Richard Branson.

Rozšířením mezi všechny vnitrostátní lety koncem měsíce, tato síť umožní cestujícím spojit se s ostatními uživateli na palubě — a všemi dalšími lidmi na palubě — stejně jako s cestujícími v jejich cílové destinaci.

K dispozici před odletem u odletových bran se aplikace Here On Bizz spojí s uživateli z LinkedIn, Facebook nebo Twitter účtů, skrz kterou mohou cestující psát jeden druhému — dokonce i v letadle zakoupit drink potencionálním kontaktům — díky Virgin Gogo Wi-Fi síti.

Tato sociální síť by mohla být řešením při potkávání náhodných, velmi zajímavých lidí na palubě, kteří u sebe zrovna nemají vizitku, nebo sedí na druhé straně letadla. Lety bývají dlouhé a nudné a čas jsou peníze, tak proč dobu strávenou v letadle nevyužít k navázání nový, užitečných, obchodních kontaktů.


propagační video aerolinek Virgin America

Ohodnoťte

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@fortulion.cz