Ušetřete za bydlení, jeďte na dovolenou

I když je leden, je ten pravý čas šetřit na nějakou tu kvalitní dovolenou někde u vyhřáté pláže. Pokud se již nyní vidíte někde u lehátka, jak popíjíte vychlázený drink s paraplíčkem, měli byste začít šetřit.

Začneme hnedka u zdroje, kde tečou většině domácností největší peníze a to především v těchto chladných měsících. Ušetřete za vytápění a hold si doma oblečte teplé oblečení a ponožky. Nevyhazujte své finanční prostředky za věci, které nenajdou u vás v domácnosti využití a peníze si raději dávejte na účet.

Pokud se zadaří

A pokud se vám takto podaří až do června či července, můžete se vydat někam do zahraničí. Dle dostupných informací, Češi stále více cestují do Chorvatska, kde jsou i lidé na naši přítomnost po psychické stránce připraveni. Pokud si však chcete užít soukromí bez česky mluvících občanů, zvolte trochu jinou destinaci. Na výběr je toho opravdu hodně!

Pokud se nezadaří

Avšak je tu i opačný scénář, kdy se potřebné finance neshromáždí. V tomto případě budete muset odpustit letní opalování u moře. Další varianta je poskytnutí úvěru od ŠFRB. Tzn., že si prostě peníze půjčíte. Přece dovolená je důležitá a toto je opravdu inovativní řešení 21. století.

Nyní by možná stály za zmínku některé destinace, kam stále častěji cestují lidé úspěšní či s neuvěřitelnou částkou na svém bankovním účtu.

Laucala

Jako první tip na dovolenou tu máme ostrůvek Laucala, který se nachází v soustroví Fiji (Oceánie). Ti nejbohatší si zde mohou vychutnat luxus v některé z pohádkových vil. Popř. pokud vám vila připadá málo, lze si pronajmout celý ostrov. Pokud byste zvolili tuto variantu, počítejte s tím, že se to trošku prodraží, neboť na den stojí pronájem ostrovu přes 800 000 Kč.

Coco Prive Kuda Hithi

Opět, luxus za trošku větší peníze. Avšak, pokud vám nevadí, že za jeden den dáte přes 600 tisíc korun, není co řešit. V rámci této sumy máte takřka vše – instruktora potápění, maséra, šéfkuchaře apod.

12185005995_eefa1895a9_b

Chorvatsko

A ať se tu nebavíme jen o milionových dovolených, musíme zmínit i takové Chorvatsko, do kterého v letním období cestuje stále více českých a slovenských turistů. Dokonce dle oblíbeného času Forbes je právě Chorvatsko zemí, kde se vyplatí podnikat. Chorvatsko je plné úchvatných památek, pláží a spoustu dalších kuriozit. Proto tuto destinaci volí známí lidé jako například Bill Gates.

      Fortulion.cz
      Logo