Tropical Island: Luxusní dovolená v tropickém ráji bez hmyzu a hadů

Už samotný název článku napovídá, že na tomto tropickém ostrově nebude všechno tak, jak by ve skutečnosti mělo být. Překrásná příroda, vodopády, azurově modré a křišťálově čisté vodní toky, všudypřítomná exotika, luxus, koktejly a krásné ženy. Asi tak nějak by mohl znít rychlý výčet toho, co si jako úspěšný podnikatel můžete na své dovolené přát. Vše a mnohem více můžete ochutnat kousek od našich hranic, ať se to jeví jakkoliv neuvěřitelně – Tropical Island patří k nejokázalejším raritám nového tisíciletí.

Tropical Island kousek od hranic

Říkáte, že nemáte rádi poletující cizokrajný hmyz, po jehož bodnutí vám oteče celá půlka obličeje? Bojíte se hadů a nesnesitelného vedra? Máme pro vás optimální řešení a ostatně pro všechny, co se bojí cestování a přece by se do tropů rádi podívali. Takovou možnost máte nedaleko od našich hranic a to hned poblíž německé dálnice poblíž Berlína.

Tropical Island leží přesněji mezi městy Cottbusem a Berlínem a jedná se o celosvětově uznávaný skvost vyrobený člověkem. I když nejde o přírodní úkaz v mnohém ho dokonce převyšuje a to v absolutní přívětivosti ke všem návštěvníkům. Nepotřebujete žádná očkování, ochranné pomůcky proti hmyzu ani se nemusíte obávat exotických nemocí.

Tropical Island pro zamilované i aktivní klienty

Tropical Island se rozprostírá v hangáru, který byl původně určen pro výrobu vzducholodí. Nakonec se zde uhnízdilo zvířectvo z tropického pásma, na sto nejrůznějších exotických dřevin a ten nejemnější plážový písek na světě. V Tropical Island je bez ohledu na venkovní klima vždy příjemně a teplo.

Dovolená v tomto komplexu nabízí celou řadu možností od lázeňského relaxování až po aktivnější vyžití pro nejnáročnější klientelu. Čeká zde na vás obrovské množství tobogánů nebo fitnes lekcí s profesionálními lektory. Romantické duše se vzhlédnou v nočním koupání v tropickém moři Bali s velmi příjemnou teplotou 32°C. Po dni plném zážitků se můžete odebrat do apartmánu v podobě tradičních chatek přímo uprostřed tropického ráje. Jedná se o dovolenou, která nemá v Evropě konkurenci.

Foto: tropical-islands.de

      Fortulion.cz
      Logo