Ráno úspěšných lidí vypadá možná jinak než to vaše

Moderní společnost už dávno zapomněla na přírodní hodnoty, rodinné vztahy nebo uznání čistě přátelského (neoobchodního) vztahu. Za každým krokem stojí myšlenka, jestli bude ten následující zdarma nebo se stane promyšlenou strategickou stopou našeho konání. Úspěch se hodnotí množstvím peněz na zahraničních kontech, pojďme se tedy podívat na tu nejzásadnější etapu dne, která pro každého z nás začíná úplně stejně a to probuzením a ranními riituály. Co dělají úspěšní lidé a mohou tyto sounáležitosti vést k výše zmiňovanému bohatství? Jedná se o klíč, který máme každý pod svým polštářem, jen ho vzít do rukou a použít?

Zapisují si svůj deník

Psaní deníků doprovází lidstvo už od samého vzniku písma. Člověk vždy měl a má potřebu své pocity a aktuální emoce tzv. házet na papír. Pokud by na tété zdánlivě prosté věci nebylo nic zajímavého, už by dávno upadla v zapomnění. Vedení deníku je naopak mezi úspěšnými velmi rozšířené. Ve své podstatě jde o skvělou pomůcku pro odreagování a uvolnění toku myšlenek. Papír je vaší vrbou, věrným přítelem a vždy připraveným posluchačem. Deník napomáhá v třídění myšlenek a poznatků, díky čemuž můžete s odstupem času získat zcela jiný pohled na danou problematiku věci.

Cvičení je základ

Bez ranní rozcvičky se nikam nedostanete. Právě cvičení v podobě vítání slunce a jógových sestav vaše tělo dostane do patřičné pohody a rozproudí lymfatický systém. Tato očista dokáže uvolnit špatné emoce, takže se váš mozek bude moci soustředit na důležitější záležitosti, mysl bude jasnější.

Syrová snídaně

Jsme tím, co jíme. Jídlo dělá člověka stejně jako jeho šaty. Párek se slaninou a chlebem je vhodný pro dělníka na montážích, úspěšný člověk používající svůj úsudek a mysl na 200 % potřebuje čisté enzymy. Nejlepší snídaní je čerstvě vymačkaný džus a ovocná snídaně posypaná ořechy a zalitá kvalitním olejem.

Meditace

Meditace je také důležitou součástí každého rána. Urovnáte si myšlenky a připravíte se na celý den. Pokud se chcete stát úspěšnými, určitě do svého harmonogramu zařaďte všechny námi uvedené kroky. Strava, cvičení, meditace a zápisky vaší osobu a konání pozdvihnou o další příčku blíže k pomyslné dokonalosti. Úspěch většinou nepadá jen tak sám od sebe do klína, jde o dodržování pravidelné psychohygieny.

      Fortulion.cz
      Logo