Přeprava zboží by měla být vždy co nejlevnější. Jak na to?

Podnikáte v oboru, který je spojený i s přepravou zboží? Pokud ano, je ideální hledět na to, aby byla taková přeprava co možná nejlevnější. Z jakého důvodu? Jelikož z toho může profitovat hned několik stran. A jaké to jsou?

  • Vy samotní – možnost vyšší marže
  • Zákazník – možnost nižší ceny
  • Dopravce – pravidelný přísun zakázek

Společně se podíváme na možnosti, které v tomto směru v dnešní době existují. Nutno říci, že je jich celá řada.

Kamion je klasikou

Když se jedná o přepravy většího zboží, nebo zboží ve větším objemu, je více než jasné, že klasikou je v tomto směru především kamion. Důvodem je nejenom případná cena, ale v kombinaci s ní také rychlost doručení, nebo také to, že lze zboží téměř kdekoliv vyzvednout a také ho kdekoliv vyložit. Poskytování vnitrostátní přepravy je v dnešní době poměrně běžné a tak není problém najít správného dopravce. Pomoci v tomto mohou především různé spedice, na které se lze s požadavkem na přepravu jednoduše obrátit.

Jak na příjem zboží například z Číny?

Mnohým lidem je tato forma přepravy neznámá, ale nutno říci, že má také své výhody. Třeba v případě doručení zboží k vám. To může putovat lodí, do některého z evropských přístavů. Odtud může být realizována říční přeprava nákladů, která zajistí dopravu až do některého z přístavů tuzemských. Zde už není problém odvoz po silnici. Daná možnost dopravy po vodě sice může být časově delší, ale z hlediska nákladů ji nezavrhujme.

Dopravte zboží k zákazníkům

Nejenom přeprava k vám, nebo k velkoobchodům je problémem, který je nutné řešit. Nezapomínejte také na své zákazníky. Proč? I oni chtějí platit za poštovné co nejméně. Jak na to? Základem jsou smlouvy s přepravními společnostmi, kde se rozhodně nebojte na cenu pravidelně tlačit. Pokud máte dobré objemy, bude vám zaručeně snížena. A to jak u klasické pošty, tak i u přepravních společností, nebo dalších na trhu dostupných alternativ.

      Fortulion.cz
      Logo