Myslete ve velkém

Myslet ve velkém je životní filozofie mnoha úspěšných lidí. Mezi ně patří i Donald Trump. K této filozofii jsem se dostal právě díky němu, když jsem před časem četl jistou Trumpovu knihu. Popravdě, zpočátku jsem tomu neuměl přijít na chuť. Prostě jsem nevěděl jak mám myslet ve velkém. Postupem času jsem se dostal k několika knihám od Donalda Truma a co je zvláštní, začal jsem tuto filozofii pozorovat i v ostatních knihách. A nejen v knihách. Zpozoroval jsem to i při rozhovorech s úspěšnými lidmi. Ať už s Arnoldem Schwarzenegrem nebo Sylvestrem Stallonem. Všichni se alespoň jednou (možná nevědomky) zmínili o jedné věci. A sice o tom, že myslí ve velkém a aniž by se nikam nedostali.

Tak jsem začal pátrat a objevil jsem, že pokud člověk nemyslí ve velkém, prostě to ve většině případů nikam nedotáhne. S tímto tvrzením můžete i nemusíte souhlasit, je to můj subjektivní názor.

Myslet ve velkém = nespokojit se s tím co máme.

Myslet ve velkém = uvěřit neuvěřitelnému.

Myslet ve velkém = zadat si cíl a vynásobit ho miliony.

 

Jednoduše pokud se naučíte myslet ve velkém, dosáhnete toho v životě pravděpodobně mnohem víc, než když byste si řekli, že je třeba se držet při zemi.

V jedné knize jsem jednou četl krásné tvrzení: “je lepší mířit na měsíc a trefit orla než mířit na orla a trefit skálu”.

I to je myšlení ve velkém.

Máte napsaný seznam svých snů? Pokud ne, tak si ho napište. Pokud ho máte napsaný, vezměte si ho před sebe a vynásobte si všechny cíle “miliony”. Pokud byste chtěli být do 10 let milionářem, zkuste to změnit na – do 1 roku budu milionářem. Změňte to jak chcete a uvěřte tomu. Přemýšlejte ve velkém a změní se vám život od základů.

Myslete ve velkém. Dosáhněte víc, než jen to kam dohlédnete. Neptejte se jak to dosáhnete. Prostě tomu uvěřte a myslete ve velkém.

      Fortulion.cz
      Logo