Myšlení úspěšných: Proč Mark Zuckerberg nosí pořád stejné triko?

Magazín Forbes tohoto muže zařadil do seznamu nejmladších milionářů, je jedním z prvních uživatelů Facebooku a není se také čemu divit. On ho totiž založil. Ano, právě on čelil několikrát žalobě za krádeže uživatelských dat. Avšak i přes to je nyní mužem, který něco znamená. Jmenuje se Mark Zuckerberg, ke kterému neodmyslitelné patří šédé podlouhlé triko. Nyní však pravda vyplula na povrch. V rámci Q&A odpověděl.

Mark odpovídal na mnoho otázek různého charakteru, avšak jen jedna způsobila ticho v celém sále – “Why do you wear the same T-shirt every day?” (Proč nosíte stejné triko každý den?). Dá se říci, že je to celkem odvážná otázka, protože opravdu skoro každý den nosí Mark stejné šedé triko. Co odpověděl?
https://www.youtube.com/watch?v=WM_FL-IuOS4

“I really want to clear my life to make it so that I have to make as few decisions as possible about anything except how to best serve this community” – uvedl Mark. Zde otevřel téma, že je to prosté přemýšlení, co si ráno vezme na sebe jen ukrádá čas a energii, kterou by mohl věnovat jiným a užitečnějším věcem.

Ohodnoťte
      Fortulion.cz
      Logo