Láká vás expanze do zahraničí?

Pakliže přemýšlíte o rozšíření svého podnikání i za hranice České republiky, měli byste zvážit možnost virtuálních kanceláří. V posledních letech se stal právě pronájem virtuálních kanceláří dosti populární záležitostí a to zejména proto, že jde o mnoho levnější a pohodlnější způsob podnikání.

Když se totiž rozhodnete pro pronájem virtuální kanceláře, nepronajímáte skutečné kancelářské prostory, nýbrž na nich máte jen adresu, a tak můžete podnikat z pohodlí Vašeho domova a přitom mít sídlo své firmy na lukrativní adrese, na kterou budete dojíždět jen na obchodní schůzky s klienty.

Většina virtuálních sídel se nachází v prestižních lokalitách a právě takové reprezentativní zázemí zvyšuje image dané společnosti. Proč zbytečně utrácet za moderně vybavené a předražené kanceláře, ve kterých strávíte třeba jen jeden den v týdnu, když si můžete levně pronajmout virtuální kancelář?

Existuje mnoho firem poskytujících pronájem virtuálních kanceláří a jednou z nich je i společnost Regus, která nabízí virtuální sídla nejen po celé republice (Praha, Brno, Ostrava), ale hlavně také na prestižních adresách po celém světě. Zde si můžete vybrat z více než 2000 lokalit. Podívejte se na základní nabídku.

Snadná expanze do Evropy i zámoří

Pronájem virtuálních kanceláří je vhodný zejména pro takové společnosti, které se poprvé snaží expandovat do Evropy a do zámoří, jelikož právě tento krok ušetří podniku spoustu peněz a času spojeným se sháněním kanceláře v zahraničí.

S virtuálními kancelářemi můžete být kdekoli na světě a to vše jen s jedním partnerem, který Vám kanceláře poskytuje. V ceně pronájmu sídla je zahrnut komplexní servis v podobě administrativních služeb, jako je vyřizování telefonátů, přeposílání korespondence a další služby. Dále je možný také pronájem luxusních zasedacích místností vhodných pro firemní a klientské akce.

Virtuální kanceláře jsou v dnešní době ten nejjednodušší způsob, jak rozšířit své podnikání do světa a přitom se vyhnout zbytečně vysokým výdajům. Plaťte za svou kancelář jen tehdy, když ji skutečně využíváte.

      Fortulion.cz
      Logo