Jste finanční poradce a potřebujete poradit?

Finančních poradců je v naší republice relativně dost, avšak všichni nejsou pochopitelně stejně kvalitní. Někteří z nich jsou zkušenější, tudíž vám dokáží lépe poradit, naproti tomu někteří se na finančním trhu pohybují teprve krátce, takže se snaží pouze sbírat zkušenosti. Ať už patříte do té, či oné skupiny, rozhodně byste měli využívat takzvaný brokerpool.

Co to je vlastně brokerpool?

Brokerpool znamená v oblasti finančního poradenství jakési zastřešení pro nezávislé poradce. Jde tedy o formu servisní společnosti, jež sdružuje odborníky v této oblasti. Navíc jim poskytuje různé služby usnadňující jejich praxi, získávají zastřešení nejen pro jejich produktové, ale i administrativní činnosti. Jedná se tedy o velice šikovnou vychytávku, která by se vám jako nezávislému finančnímu poradci mohla hodit.

Kdo jej bude využívat?

Jak už bylo řečeno, tento systém využijí především nezávislí finanční poradci, kteří potřebují zastřešení. Avšak mimo ně může zastřešení využít i malá firma realizující se v oblasti finančního poradenství nebo pouze zprostředkovatelé mezi klienty a odborníky. Obecně řečeno se do brokerpool může zapojit každý, kdo má něco společného s touto oblastí a potřebuje využít předem definovaných pomůcek a nástrojů k provozování vlastních činností.

Jaké jsou jeho výhody?

Velkým lákadlem pro všechny bude bezpochyby všeříkající parametr výkon x cena. Za férový finanční obnos totiž získáte velmi užitečné nástroje, s nimiž se práce stane radostí. Nikdo vás také nebude obírat o provize z vašich osobních obchodů. Platforma brokerpool je čistě poradenská a zastřešující, takže jejím cílem rozhodně není ochudit vás o vaše těžce vydřené zisky. Navíc se na servisní společnost můžete obrátit v jakoukoliv dobu s jakýmkoliv problémem, což je jistě velmi užitečné nejen pro začínající finanční poradce.

Pokud se živíte jako finanční poradce na volné noze, určitě vyzkoušejte tento způsob pomoci. Domluvená spolupráce pro vás bude velice výhodná.

      Přidat komentář

      Fortulion.cz
      Logo