Jak vybrat správnou náplň do tiskárny?

Nejenom u vás doma ve vaší osobní tiskárně, ale hlavně v rámci svých podnikatelských aktivit toho můžete vytisknout více než dost. S tím souvisí to, že dříve nebo později vaše náplň dojde a bude třeba ji vyměnit. V takovém případě je dobré vědět, kde ji nakoupit. My doporučujeme náplně do tiskáren z eshopu tonerpartner.cz. Jedná se o prodejce, který se pyšní hned několika pozitivy, které zaručeně oceníte i vy samotní. Mezi to hlavní, co si zájemci pochvalují, rozhodně patří:

  • Dobrá skladová dostupnost
  • Široký výběr náplní
  • Nízké ceny
  • Rychlé dodání

Základem je typ tiskárny

Ten je tím nejdůležitějším, co potřebujete znát. Najdete ho třeba na štítku vaší tiskárny, stejně jako může být uveden třeba na faktuře. Stejně tak ale můžete jít cestou typu konkrétní náplně, kterou jste kupovali v minulosti. Jakmile víte, už není problém vybrat stejnou variantu. Zde se však nabízí otázka toho, zda koupit náplně originální nebo neoriginální. Pokud první možnost, zakupte si tonery Canon, které vyrobil právě stejný výrobce, který zhotovil i vaši tiskárnu. Stejně tak není problém koupit i náplně neoriginální, nebo alternativní. Ty jsou plně kompatibilní, se stejnou kvalitou tisku, jenom je vyrobil jiný výrobce.

Roli hraje i barva a kapacita

Dnešní moderní tiskárny dnes umožní i to, koupit pouze takovou barvu, která vám došla. To samozřejmě snižuje náklady na tisk, jelikož nemusíte kupovat celou trojkombinaci. V tomto směru nabízíme i tonery Samsung, které se právě touto možností pyšní. Kromě výběru správné barvy nezapomínáme také na to, že hledíme i na kapacitu. Ta je udávána počtem stránek, které můžeme vytisknout při pětiprocentním pokrytí. Zde se vyplatí kupovat náplně s vyšší kapacitou, jelikož díky tomu snížíme náklady na jednu stránku. Stejně tak je dobré kupovat i různé multipacky, díky čemuž také šetříme – nejenom na poštovném. Vyplatí se to i proto, že nerozdělaná náplň bez problémů vydrží i roky.

      Fortulion.cz
      Logo