Jak si žijí lidé na vysoké noze aneb luxus, o kterém ani obyčejní lidé nevědí

Zajímalo vás někdy, jaké výhody má ono jedno procento lidí, kteří se nemusí starat o finance, ale jsou prakticky zajištění do konce svého života? Ne jen, že vlastní superluxusní vily a auta, mají své osobní maséry, šéfkuchaře a další personál. Některé věci by vás určitě překvapily. Nahlédněme tedy trochu do služeb, které si obyčejný člověk dovolit nemůže.

Ti vybraní se nemusí starat o své letenky, víza, ubytování či směnárny peněz. O to vše se jim stará jejich cestovní agent, který za každé situace musí vyřešit jakýkoli problém. A proto bohatí nevolají do žádných hotelů ani agentur – jednoduše zavolají svému agentu a hned potom se ukáže, zda si své místo agent zaslouží nebo ne.

Nadstandardní osobní nakupovači se hodí každému chlapovi, který jednoduše nesnáší nakupování. Dvakrát ročně vás změří, a pak už je to jen na nich. Sledují nejnovější trendy, váš šatník mají seřazený od A do Z a nikdy vás nezklamou. A můžete vypadat skvěle i bez zdlouhavého bloudění po nakupovacím centru.

Pojištění jako žádné jiné. Když normálnímu člověku strhne střechu hurikán, pojišťovna mu, v tom lepším případě, vyplatí šek. Ale co pojištění pro super bohaté? Tak například v případě povodně vám agentura zavolá a dozvíte se, že pro váš majetek byl vyslán speciální zásahový tým s helikoptérou. Za úkol mají dostat váš majetek do bezpečí.

Toto se vám možná bude zdát jako jedna z nejabsurdnějších věcí, kterou jste kdy viděli. Ale taková věc opravdu existuje. Pokud se zbohatlíkům v zimě nechce čekat na pluh, který jim vyorá sníh před domem, jednoduše si pořídí vyhřívanou příjezdovou cestu. Zaplatí za to sice majlant, ale proč ne, když ráno spěchají do práce?

Vánoční dekoratér

Nebaví vás zdobení stromečku? Najměte si vánočního dekoratéra! Sice se budete muset trochu plácnout přes kapsu, ale 450 tisíc za to přeci stojí, nebo ne? Dekoratér vám včas stromeček přiveze, nazdobí a po Vánocích samozřejmě zase zlikviduje.

Noční chůva

Proč nemít chůvu i v noci? Maminky celebrity se prakticky nemusí o své děti ani starat. I v noci je o ně totiž postaráno, a to chůvou, která v případě pravidelného kojení maminku vždy probudí a dítě jí podá. Po skončení krmení samozřejmě zase dítě odnese a uloží zpátky do postýlky. A maminka může zase spokojeně spát.

Soukromé letadlo

Rádi létáte letadlem? Ale také vás nebaví procházet přes všechny bezpečnostní složky, brány a celní kontroly? Investujte do soukromého letadla. A nyní pozor! Za „příplatek“ nemusíte myslet na žádné kontroly zavazadel ani bezpečnostní brány. Můžete jen tak nastoupit do svého letadla a letět tam, kam se vám zachce.

Investujte tři čtvrtiny milionu a můžete doma vidět nové filmy ve stejný den, kdy vycházejí v kinech! Takové soukromí a luxus vám zařídí domácí kino. A můžete pozvat i své nejbližší!

Vypadá to jako iPad, kontroluje to nejen teplotu, hudbu a alarmy v domě. Co je to? Přece centrální bezpečnostní systém!

Žít jako velmi bohatý člověk přináší spoustu nadstandardních výhod, nemyslíte?

      Fortulion.cz
      Logo