Jak to dopadá, když si velká společnost jako Apple přeje nové sídlo

Už nějaký ten pátek se na Internetu průběžně ukazují fotky obrovského staveniště. A co jiného to může být než nové sídlo největší a nejhodnotnější společnosti Apple. Ta si (jak jsme zmiňovali) staví nové lukrativní sídlo společnosti, které je navrženo do detailu. Již dle návrů byl jasné původní návrh – vytvořit futuristické a originální zázemí rostoucí společnosti ve tvaru ufa. Dle dostupných informací by jejich nové sídlo mělo být hotovo již v roce 2016.

Možná by ještě za zmínku cena celé této záležitosti. Nové sídlo bude firmu stát 2 miliardy dolarů. Jeden ze symoblů firmy (bohužel zesnulý) Steve Jobs se snažil svou vizi vybudovat a naštěstí to stihl, na sklonku svého života ještě novou podobu představil na prezentaci před cupertinskými radními. Stevova smrt však projekt nezastavila a Apple tedy mohl začít s realizací nevídaného projektu.

Apple_Campus_2_rendering

Obrovské staveniště 

Před několika měsíci bylo i na YouTube uveřejněno (následující) video, které zachytává situaci na stavbě. Musíme uznat, že sídlo bude opravdu velkolepé. Možná se nevyrovná ani Googlu, který se pyšní svým Googleplexem. Ten je mimochodem považován za jedno z nejluxusnějších pracovišť Ameriky.

Chcete mít také své luxusní sídlo?

Takový velikán jako je Apple může být vzorem pro mnoho firem. V současnosti je Apple absolutně nejhodnotnější firma všech dob a každý rok představuje nové a nové luxusní modely svých výrobků. Na nový rok (2015) má světlo trhu spatřit nový produkt Apple Watch (chytré hodinky), na které se těší opět silná fanouškovská základna.

Nyní však zpět k sídlům. Je pravda, že asi každá firma si nemůže dovolit luxusní honosná sídla jako má Apple. Avšak můžou si zařídit něco menšího, ale i tak luxusního. Chcete se podívat, co se nabízí? Klikněte sem a vyberte si jedno ze sídel jako stvořených pro vaši společnost. Pokud je to pro vás investice, na kterou nemáte zatím finanční prostředky, nenechte se tím zastavit. Raději vyhledejte nějaké půjčky, které vám úplně nenaruší váš podnikatelská záměr. Za zmínku stojí například výhodné půjčky od Venturio, kde můžete rychle získat peníze na novou centrálu vaší firmy.

foto: LetemSvetemApplem

      Fortulion.cz
      Logo