Domácí kancelář: Počítač

K vybavení domácí kanceláře nutně patří počítač. Každý ví, že bez něj se podnikatel v dnešním světě nepohne. A tak si řekneme něco o výběru počítače a doplňcích k němu, které budete určitě potřebovat.

Stolní počítač: Stolní počítače jsou tažnými koňmi technologické základny vaší domácí kanceláře. Mají totiž nejvýkonnější mikroprocesory, které je činí tak rychlými. Také mají největší paměť, a tak dokáží ukládat mnoho dat. Nesmíme zapomenout zmínit ještě monitory, jež představují na trhu technologických zařízení většinou ty největší možné obrazovky, díky kterým můžeme svou práci vidět jasněji. Technické inovace stolních počítačů, jako například rychlejší modemy pro připojení k internetu, nabízí mnoho možností, a proto si vyhraďte z rozpočtu částku na ten nejlepší počítač, který vám bude vyhovovat po všech hardwarových i softwarových stránkách.

Notebook: Pokud často jezdíte pryč a potřebujete při cestování možnosti stolního počítače, jen ve formě, která je přenosná, zvolte notebook. Laptopy přináší mnoho zjednodušovacích možností, a tak se ani na cestách nemusíte cítit, že vám k práci chybí prostředky. Navíc si můžete pořídit jak stolní počítač, tak notebook, a spokojeně si data přes internet sjednotit na obou zařízeních. V dnešní době je možné všechno. A takové věci vaší domácí kanceláři určitě jedině přispějí. Stačí být kreativní a všechno, co chcete, můžete mít.

Tiskárna a skener: Každou chvíli je třeba něco tisknout. Ať už jsou to žádosti, dopisy, účty a další dokumenty, tiskárnu potřebovat budete. Tiskárny jsou dvojího druhu – laserové a inkoustové. Laserové tiskárny jsou vhodné hlavně pro tisk textu a barevné inkoustové pro tisk grafiky a fotek. S inkoustovou tiskárnou lze ovšem tisknout i textové dokumenty, ale je to méně praktické, jelikož je potřeba často doplňovat inkoust, který není zrovna nejlevnější záležitost. S tiskárnami většinou přichází nabídka skeneru, který také využijete, ať už při kopírování nebo skenování fotek, důležitých dokumentů nebo jiných věcí.

V dalším díle Domácí kanceláře můžete očekávat něco o internetovém připojení, telefonech a faxech v kanceláři. Přeji správná rozhodnutí při volbě počítače do vaší osobní domácí kanceláře!

      Fortulion.cz
      Logo