Domácí kancelář: Dobré vybavení

Začínáme sérii několika článků, které vám pomohou vybavit si svou domácí kancelář. Pokud ji chcete mít skvěle vybavenou, pokračujte dále ve čtení. Dnes si ukážeme, jaké základní vybavení by ve vaší kanceláři nemělo chybět.

Stůl: Je obecně platné, že čím větší, tím lepší. Vybírejte tak, abyste měli dost místa na monitor počítače, klávesnici, telefon, fax a spoustu dalšího místa pro pracovní pomůcky a papírování.

Židle: Je možné, že se dokážete spokojit s již dříve použitými stoly a poličkami, levnými pomůckami, například třídiči dokumentů. Ale nepodceňujte židli a kupte si novou, vysoce kvalitní. Polstrování na židli v průběhu času dost opadá, a tak se vyhněte koupi použité židle.

Kartotéky: Abyste zachovali váš domov v organizačním duchu, budete potřebovat hodně kartoték a systémů, které třídí veškeré soubory, dokumenty a složky, se kterými se vy, vaši klienti a vaši zákazníci setkají. Třiďte všechny papíry brzy a často!

Knihovny: Knihovny jsou skvělý způsob jak ukládat různé druhy pracovních materiálů, ne jen knih.

Sklady: Skříně, garáže, půdy a další takové prostory vytvářejí skvělé místo pro skladování a archivování všech pracovních materiálů, co se týkají vašeho produktu, služby či jiného byznysu.

Kancelářské potřeby: Těch není snad nikdy dost. Pokud máte čas a prostory, vše skladujte, protože kancelářské potřeby se budou hodit. Anebo si objednejte pomůcky přes internet, klidně i z mobilu.

K závěru také radíme, abyste zvážili použití nových technologií pro usnadnění práce. Pro vaše domácí podnikání jsou technologie důležité. Sledujte také novinky, abyste nezůstali vůči světovému podnikání v něčem pozadu. V podnikání z tepla domova to totiž není tak těžké, možná byste se i začali divit.

Díl o takřka povinných pomůckách pro vybavení domácí kanceláře máme za sebou. Co nás ale čeká dále? V dalších článcích si k tématu „Domácí kancelář“ povíme něco málo o počítačích, internetovém připojení, telefonech, faxech a kopírovacích zařízeních. Určitě se máte na co těšit!

      Fortulion.cz
      Logo