David Beckham cestuje s Breitling

Breitling zvolil Davida Beckhama jako tvář svých Transocean Chronograph hodinek všude na světě. Nová kampaň vytváří dlouhodobé partnerství mezi inovativní a historickou, švácarskou značkou hodinek a jednou z nejslavnějších světových ikon.

Prostřednictvím svých dlouhodobých vztahů s letectvím byla vždy pro Breitling limitem obloha. Jako značka hodinek prokázala v historií řadu cestovních hodinek včetně slavných Unitime v roce 1950 a 60. letech. Na jaře roku 2012 představili novou úroveň při vzniku Transocean Chronograph Unitime. Vybaveny novým strojkem Caliber Breitling B05 s patentovaným mechanismem. Tento typ se proslavil, jako nejlepší cestovní hodinky především díky dvojitému disku, který umožňuje číst čas zároveň ve 24 časových pásmech.

breitling

 

 

 

 

 

 

 

Jeden z nejúspěšnějších světových sportovců a ikona stylu, David Beckham se představil v unikátním snímku Breitling od renomovaného amerického fotografa Anthonyho Mandlera. Na letištní dráze Mojave Air & Space port v Kalifornii stál a pózoval David před soukromým triskáčem s hodinkami Transocean Chronograph Unitime na zápěstí.

breitling

 

 

 

 

 

 

breitling

 

 

 

 

 

 

“Vždycky jsem byl obdivovatel značky Breitling”, řekl David Beckham, jako společnosti, která vytvořila nejen nejvýkonější hodinky, ale i pro jejich nadčasový design, jež inspiroval generace. To mě inspirovalo pro to stát se partnerem této fantastické značky.

      Fortulion.cz
      Logo