CottoCrudo v hotelu Four Season

CottoCrudo je nový italský klenot na pražské kulinářské scéně. Tradiční italské pokrmy připravované v moderním pojetí budou mít hlavní podíl na tom, že se do této živé restaurace v hotelu Four Seasons Prague budete rádi a znovu vracet.

Moderní, trochu uhlazený interiér restaurace působí velmi stylově, a přesto neformálně. Zajímavý elegantní interiér kombinovaný s vynikajícími pokrmy činí z návštěvy této restaurace jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Šéfkuchař restaurace CottoCrudo Richard Fuchs klade důraz na sezónní a čerstvé potraviny a úspěšně obnovuje autentické pokrmy italské kuchyně. K večeři si můžete vybrat z bohaté nabídky, která zahrnuje studené italské pokrmy, mořské plody, těstoviny a další. Ať už si vyberete jídlo z crudo baru nebo z menu, zcela jistě budete ohromeni.

CottoCrudo02

CottoCrudo01

Crudo bar nabízí italskou verzi tradičních sashimi a zahrnuje tuňáka, humra, mušle a ústřice, které zkušení kuchaři připraví přímo před vašima očima. Pokud dáváte raději přednost tradičnějším studeným předkrmům, můžete si také vybrat z nabídky mozzabaru, salámy, prosciutto, čerstvě pečený chleba a mnoho dalšího.

CottoCrudo07

CottoCrudo05

CottoCrudo06

K tomu doporučujeme víno z rozsáhlého vinného lístku restaurace, který obsahuje 360 značek. Menu CottoCrudo je vzhledem k nabídce čistě autentické italské kuchyně, která potěší vaši závislost na středomořské kuchyni, tradiční, věcné a neokázalé. Pokud se chystáte CottoCrudo navštívit, doporučujeme vám udělat si rezervaci předem, neboť se jedná o nové oblíbené místo, kde si v Praze pochutnáte na čerstvé a delikátní italské kuchyni ve studené i teplé podobě. Po návštěvě restaurace CottoCrudo budete chtít okamžitě vyrazit do Itálii.

CottoCrudo03

COTTOCRUDO – Urban Italian, Veleslavínova 1098/2a, Praha 1, +420 221 426 880, www.cottocrudo.cz

      Fortulion.cz
      Logo