Chytré hodinky Apple Watch ve zlatě za $5000

Před několika měsíci představila společnost Apple chytré hodinky Apple Watch. Do prodeje se mají dostat na začátku roku 2015, avšak již nyní se spekuluje o ceně. A jako tomu je ostatně u všech výrobků, tak zde se opět objevují dva materiály – ocel a zlato. Dle spekulací ty klasické hodinky by měly stát kolem 500 dolarů, což pro nás znamená někde kolem deseti až patnácti tísíci korun. A ta dražší a samozřejmě elegantnější verze s 18 karátovým zlatem až 5000 dolarů.
Apple při představení těchto hodinek uváděl cenu začínající na 349 dolarech, avšak žádné podrobnosti neoznámil. To bychom tedy mohli počítat, že s touto cenou přijde ta nejlacinější verze z hliníku, o necelých 150 dolarů více ocel. Avšak otázkou zůstává cena zlaté varianty. Dříve se hovořilo o sumě $1000, avšak pětinásobná cena udělá větší exkluzivitu, to musíte uznat.
1415181883758_wps_3_Rose_Gold_Apple_JPG
Ohodnoťte

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@fortulion.cz