Bentley – Nový Flying Spur

Majestátní luxus se setkal s čistým výkonem a vznikl nový model Bentley Flying Spur. Na výraznou tvarovanou karoserii byla použita technologie superforming, která umožňuje vylisovat ty nejsložitější tvary. S prestižním designem, výraznými a elegantními tvary vytváří Bentley propracovanou siluetu nového modelu Flying Spur, který se vymyká současné koncepci Bentley. Když dva vnější ze čtvěřice světlometů získali větší průměr než vnitřní světla. Konce karoserie jsou kolmější a u zádi je zdůrazněna její splívavost. Interiér je stále ve velké míře inspirován Continentalem GT. Palubní deska je čalouněna kůží a na sedadlech se sedí pohodlně, nejen na místě řidiče. Vzadu naleznete stejný komfort. Prostoru je mnoho, i když ve vyšší řadě Mulsanne ho naleznete více.

Bentley zastává více funkcí, kanceláře a komfortního cestovního prostředku. Mezi zadními sedadly naleznete zabudovanou lednici držákem na láhev vína, na zadní straně sedadel obrazovky s konektory pro externí zařízení.

Šestilitrový motor W12 poskytuje výkon 625 PS a dosahuje maximálního kroutícího momentu 800 Nm, díky němuž nový model Flying Spur zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy – a maximální rychlost pak činí 320 km/h. Nic však neohrožuje absolutní pohodlí uvnitř. Ručně vyrobený interiér spojený s nespoutanou energií, kterou máte na dosah prstu. Nový model Flying Spur mění definici vysokého luxusního výkonu.
Nový model Flying Spur se dodává ve dvou variantách: Flying Spur W12 a Flying Spur W12 Mulliner. S množstvím příplatkové výbavy a ručně zpracovávanými sportovními detaily v celém voze pokračuje model Flying Spur W12 Mulliner v dlouhé tradici možností přizpůsobení vozu vlastním požadavkům, které se pojí se jménem Mulliner.

bentley

 

bentley

 

bentley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bentley Praha, Vrchlického 31/18, Praha 5, www.praha.bentleymotors.com

 

      Fortulion.cz
      Logo