3 pecky, které spatří světlo trhu v roce 2015

Zbývá několik málo dnů do konce roku 2014, který nám ve světě automobilů přinesl řadu nového. Automobilky se začínají chystat ve velkém na prodej nových vozidel. Připravili jsme proto pro vás seznam několika nejluxusnějších aut, které v příštím roce spatří světlo celosvětového trhu.

Mercedes-AMG GT

Náš přehled započneme u sousedních Němců, které jsou svými vozidly vyhlášeni po celém světě. Za zmínku stojí značka Mercedes-Benz, která uvede na trh vůz nazvaný “Mercedes-AMG GT”, který v portfoliu vozů nahradil model SLS AMG. A co bude tento miláček skrývat pod kapotou? Menší čtyřlitrový osmiválec přeplňovaný dvěma turbomychadly. Jen dodáme, že se jedná o historicky první motor s touto konfigurací. Rozhodně se jedná o luxusní auto, za kterým se všichni otočí. Jen z praxe ještě dovolte poznámku – Mercedes-Benz auta vypadají vždy lépe v reálu než ve zkutečnosti.

Mercedes-Benz-AMG_GT_2016_1600x1200_wallpaper_5c_zpse685f4f5

Lamborghini Aventador SV

Slíbili jsme trošku toho luxusu, je právě na místě zmínit značku Lamborghini, která již nějaký ten pátek vydává na trh ty nejdražší auta. Nyní se do portfolia této automobilky zařadí model Aventador SV, který se mimochodem zařadí do kategorie supersport. Dle dostupných informací tento klenot bude ještě lepší alternativou současné vlajkové lodi, ještě lepší, ještě vymakanější – prostě co více si přít? Pod kapotou atmosferický 6,5-litrový vidlicový dvanáctiválec s výkonem 800 koní.

2015-lamborghini-aventador-sv-spy-shots_100428224_l_zps5a9dda63

Audi R8

A k Němcům se zase vrátíme. Tentokrát nezměníme stát, ale značku Audi, kterou také netřeba představovat. Právě tato automobilka si chystá na rok 2015 Audi R8. Tento model se má mimochodem stát přímým konkurentem zmiňovaného Mercedes-AMG GT. Bohužel více vám říct nemůžeme, Němci vše nechávají pod podkličkou, takže si budeme muset počkat.

Po novém roce by bylo fajn trošku dbát o auto

Zatím se tu bavíme o autech, o kterých může takový český podnikatel jen snít (pokud tedy není ministr financí, který generuje peníze z obrovské společnosti, která vlastní velký počet firem České republiky). Bylo by tedy vhodné zmínit pár vychytávek, které dají vašemu autu nový look. Vše to začíná pohodlím – zde vám pomohou loketní opěrky do auta. Dále stačí návštěva automyčky, trošku auto po tom roce vyčistit. Dále vyhledat prodejnu, kde mají nejlacinější pneumatiky skladem a dokonalé auto je na světě (pokud tedy nemáte polorozpadající se vrak).

Pokud náhodou máte náklaďák

Tady to bude složitější, neboť s náklaďákem vás z automyčky velkoryse vyhodí a nové koberečky nepomohou. Zde se hodí upgrade spíše ze vnitř, tedy např. náhradní díly na nákladní auta apod. Prostě vylepšit po technické stránce, pozlacení interiéru můžete vždy nechat na jindy…

zdroj: Refresher
      Fortulion.cz
      Logo