Střežené tajemství úspěšných

Úspěšní a bohatí lidé můsí vědět něco víc než převážná většina, to je fakt, o kterém nemusíme diskutovat. Ten kdo pochopí, že jejich úspěch není jen náhodou, tak se zákonitě musí ptát: Co vědí, co já nevím? Co bohatí dělají jinak? Jakto, že uspějí ve všem, co začnou? S magazínem Fortulion vám odkryjeme jedno tajemství – vzácné tajemství úspěšných a bohatých. Pokud ho hledáte, tak jste na správném místě.

Tím tajemstvím je Masterminding. Co je to podivně znějící slovo? Pokud se podíváme do slovníku, tak zjistíme, že to znamená “vedoucí”. Úspěšní lidé využívající Mastermindingu si příjdou každým rokem na více peněz. Chtěli by jste to také? Jak by se změnil váš život, kdybyste každým rokem zdvojnásobili, ztrojnásobili své příjmy? Můžete! Když budete praktikovat Masterminding jako oni. Jak tedy začít?

Už je tomu dávno, kdy jedna úspěšná podnikatelka zavolala prezidentovi malé ocelářské společnosti a řekla mu: “Dokážu zvýšit produktivitu vaší firmy, pokud mi dovolíte strávit s každým vaším vedoucím pár minut času.” Prezident odpověděl: “A kolik mě to bude stát?” “Nic, když to nevyjde,” řekla. “Za tři měíce mi pošlete částku, kterou uznáte za vhodnou. To je slušná nabídka, nebo ne?” Prezident firmy souhlasil. Na konci tříměsíční lhůty vzrostly obchody společnosti tak, že prezident poslal podnikatelce 350 000 dolarů. Je to možné? Jedna rada za 350 000 dolarů?

Co to tedy Masterminding skutečně je? “Master” se překládá jako matrice na lisování gramofonových desek, CD nebo DVD. “Mind” znamená mysl, mozek nebo intelekt a “minding” tedy myšlení. Jedná se tedy o otiskování myšlenek úspěšných lidí do mého mozku. A v tom je ta obrovská síla! Je to ta nejkvalitnější podnikatelská škola na světě. Zdroj příležitostí, síly, zkušeností a energie skupiny. Je to vaše “dozorčí rada”, která zvyšuje efektivitu vaší práce, protože pomůže radou, zkušeností a zároveň vás tlačí k tomu, aby jste svůj nápad zrealizovali.

Ostatně i rodák z Garden City v Michiganu, úspěšný spisovatel John. C. Maxwell řekl: “Dobře vybudovaný tým, může dosáhnout takového úspěchu, o kterém jste ani nesnili.

Dochází při tom k souznění mezi podnikateli. K synergii těch nejúspěšnějších mozků ve společnosti, a jejich důsledkem je prudký rozvoj podnikatelů a jejich společností. Líbilo by se vám, kdyby jste zvedli telefon a volal vám milionář, který vás chce vzít do učení? Stát se vaším mentorem. Vzali by jste to? Nebo kdyby jste mohli navštěvovat skupinu, kde by bylo úspěšných lidí hned několik?

Máte zájem o setkání v takové skupině? Nevíte, kde je najít? To nejste sami! Protože u nás je Masterminding poměrně nová věc, a je proto velice těžké takovou skupinu najít.

Ohodnoťte
      Fortulion.cz
      Logo