Jack Canfield vám poradí, jak plánovat den

Jack Canfield se narodil 19. srpna 1944. Není vyjímkou mezi velice úspěšnými osobnostmi, protože také prožil složité dětství. Bylo to kvůli rodičům, otec ho bil, matka byla závislá na alkoholu a v jeho šesti letech přišel rozvod. Jack měl opravdu těžké dětství, ale už v tomto věku si uvědomoval důležitost klíčových vlastností, kterých je do dnešní doby zastánce a předává je dále. Do těchto vlastností patří empatie, vcítění se do druhé osoby. Nezaleží na okolnostech, když máte pevně stanovený cíl, tak ho dosáhnete.

Jack Canfield

Jackova sláva nastala vydáním série knih s názvem Slepičí polévka pro duši, kterou sepsal společně se svým přítelem Markem Victorem Hansenem. Dále ho můžete vidět v pořadu The Secret, u jehož zrodu stála Rhonda Byrne. Canfield stál na pódiích před mnoha lidmi a hluboce zapůsobil na jejich životy, a dokonce ovlivnil známé osobnosti z celého světa.

Po dobu 30 let nepřetržitě studoval, získával zkušenosti, pokládal otázky, hledal odpovědi, překonával nespočet překážek a setkala se s miliony lidí. Prožil toho mnoho a sám říká: ” Mým posláním a misí je pomoc inspirovat lidi a podporovat je za dosažením jejich největších přání”. V tuto dobu se díky svým seminářům a setkáním soustředí na změnu osudů, co největšímu počtu lidí.

Jack Canfield

Dnes vám poradí, jak si správně naplánovat den, aby jste byli, co nejefektivnější.

Nejlepší způsob, jak získat z vašeho dne optimální výsledky je, že si ho celý naplánujete noc předtím. A to z dvou důvodů. V průběhu dne se velmi často zaobíráme jen potřebami jiných místo toho, aby jsme dělali to, co máme v úmyslu. Takže, pokud nemáte plán, je garantované, že nebudete dělat to, co chcete. Budete jen plnit požadavky ostatních lidí. Druhý důvod pro plánování dne noc předtím je, že se můžete racionálně rozhodnout, co budete dělat a v jakém čase. Velmi často pracují lidé postupně podle seznamu úkolů. Na seznamu je uvedené přesně co uděláte a v jakém čase. Stejně tak, jak dlouho to bude trvat. Výhoda, že to budete dělat noc předtím je následující. Vaše nevědomá a podvědomá mysl bude celou noc pracovat na tom, jak by se to mohlo uskutečnit. Bude přicházet s kreativními nápady, vytahovat užitečné informace z vaší paměti do přítomnosti a doslovně plánovat váš perfektní den. Je to jako by pro vás celou noc pracoval zaměstnanec. Když to budete dělat ráno, tak tuto výhodu nezískáte. Potom začněte pracovat na vašem plánu. Plánujte váš život, pracujte na svém plánu a zanedlouho budete velice úspěšní.

Ohodnoťte

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@fortulion.cz