Gary Vaynerchuck radí: Dělejte to, co milujete

Kdo je Gary Vaynerchuck? Mladý, solventní, dobře vypadající mladý muž, který v průběhu 7 let dokázal rodinný vinařský podnik několikanásobně zúročit svou tvrdou prací a udělal z něj jedničku na trhu. On sám se stal jedním z nejznámějších marketérů dnešní doby, autorem knihy Roztoč to!, Která byla přeložena i do češtiny a také založil Wine Library TV.

Momentálně si vydělává tím, co ho naplňuje, co miluje, ale také neskutečně vyčerpává. I přesto je úspěšný a na různých sítích zmiňovaný a vyhledávaný. A co je tajemstvím jeho úspěchu?

Co doporučuje všem ziskuchtivým? V první řadě se zamyslete nad tím, co chcete dělat po zbytek svého života, jaký chcete zanechat vzkaz. Ať se rozhodnete pro práci, kterou vám někdo naplánuje a neustále nad vámi někdo stojí s paličkou v ruce, nebo se rozhodnete pracovat na svém snu a rozhodnete se ho přeměnit na skutečnost, stále budete z práce unavení, ale v druhém případě budete skutečně profesně naplnění a šťastní.

Nechte pracovat svou osobnost, své schopnosti, vydejte ze sebe to nejlepší a vaši věrní následovníci si vás najdou. Pak už jen stačí udržovat a rozšiřovat si jejich neustálou komunikací, zájmem, spojovat se s nimi kdykoliv, jakkoliv, kdekoliv, udělejte vše pro to, aby byli spokojeni a cítili se, že jsou pro vás nejdůležitější. Pak se z vás stane značka, která se bude prodávat sama a také vydělávat sama.

Gary Vaynerchuk

Nebojte se použít všechny dostupné a možná jen zdánlivě nedostupné prostředky a nástroje, ale nikdy nezapomínejte na své fanoušky a konkurenci. Ti první musejí být spokojeni a ti druzí musí mít noční můry z vašeho úspěchu.

Snímek obrazovky 2013-07-24 v 10.54.17

Několikrát jsem se setkala s teorií nespokojených, neprůbojných a ustrašených jedinců, kteří baží po obrovském zisku, ale nedokáží se pohnout z místa jen proto, že jsou přesvědčeni, že se narodili do špatné doby. Jsou překážkou sami pro sebe a vůbec si nechtějí přiznat, že ne doba je špatná, ale jejich motivace není dostatečná.

Doba je správná pro všechny, kteří vědí, co chtějí, tvrdě na tom pracují a zejména, a to je nejdůležitější, milují to, co dělají.

Gary ke splnění svého cíle využil kromě lásky i další dva atributy, které jsou v byznysu neoddělitelné, a sice vášeň a trpělivost. Tak do toho přátelé. Jděte za svým snem, pracujte, makejte, milujte svou práci, ale nezapomeňte přitom na sebe a svou rodinu. Uprostřed vaší rodiny, v prostředí plném bezpečí, lásky a pochopení můžete dosáhnout to, po čem toužíte a naplnit tak své nitro klidem, spokojeností a štěstím.

Ohodnoťte

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@fortulion.cz